Tuomarit v. 2020

Vuoden 2020 tuomaritiedot

Paikka

Aika

Pv

KV/KR/RYH

Kleinituomari

Ryhmätuomari

Ilm.pv. / Tulokset (M & R; MV & V)

Kajaani

12.1.

Su

KV

 Göran Bodegård, Ruotsi  Juha Putkonen  21.11.19 / 10.12.19 / vain netissä 16.12.19

Turku

26.1.

Su

KV

   

 

Parkano

2.2.

Su

RYH

 

 

 

Jämijärvi

22. – 23.2.

La/Su

RYH

 

 

 

Seinäjoki

7.3.

La

RYH

 

 

 

Korpilahti

22.3.

Su

RYH

  

 

 

Joensuu

28.3.

La

RYH

 

 

 

Lahti

29.3.

Su

KV

 

 

 

Imatra

11.4.

La

KR

 

 

 

Seinäjoki / Ylistaro

11.4.

La

RYH

 

 

 

Imatra

12.4.

Su

KR

 

 

 

Vaasa

18.4.

Su

KV

 

 

 

Laitila

18.4.

Su

RYH

 

 

 

Polvijärvi

18.4.

Su

RYH

 

 

 

Sodankylä

25.4.

La

RYH

 

 

 

Kouvola

26.4.

Su

RYH

 

 

 

Lahti

1.5.

Pe

RYH

 

   

Tampere

2.5.

La

NORD

 

 

 

Haapavesi

2.5.

La

RYH

   

 

Koski tl

2.5.

La

RYH

 

   

Tampere

3.5.

Su

KV

 

 

 

Oulu

3.5.

Su

RYH

     

Oulu

9.-10.5.

La/Su

NORD

     

Loviisa

9.5.

La

RYH

     

Rantasalmi

9.5.

La

RYH

 

 

 

Sastamala

9.5.

La

RYH

 

 

 

Helsinki

16.5.

La

KV

 

 

 

Oulainen

16.5.

La

RYH

 

 

 

Parikkala

16.5.

La

RYH

 

 

 

Ruovesi

16.5.

La

RYH

 

 

 

Rauma

17.5.

Su

KR

 

 

 

Mikkeli

21.5.

To

RYH

 

 

 

Kontiolahti

23.5.

La

KV

Harri Lehkonen

Harri Lehkonen

21.4. / vain netissä 27.4.

Hyvinkää

23.5.

La

NORD

 

 

 

Maalahti

23.5.

La

RYH

 

 

 

Kontiolahti

24.5.

Su

NORD

Hanne Laine Jensen, Tanska

Göran Bodegård, Ruotsi

21.4. / vain netissä 27.4.

Keuruu

24.5.

Su

RYH

 

 

 

Hamina

31.5.

Su

KV

 

 

 

Aura

6.6.

La

RYH

 

 

 

Hämeenlinna

6.6.

La

RYH

 

 

 

Alavus / Tuuri

7.6.

Su

KR

 

 

 

Puolanka

7.6.

Su

RYH

 

 

 

Pöytyä / Kyrö

7.6.

Su

RYH

 

 

 

Lohja

13.6.

La

ERKKARI

 

 

 

Lieksa

13.6.

La

RYH

 

 

 

Kotka

14.6.

Su

KR

 

 

 

Pöytyä

13.-14.6.

La / Su

KR

 

 

 

Rovaniemi

27.6.

La

KV

 

 

 

Pieksämäki

27.6.

La

KR

 

 

 

Sastamala

27.6.

La

RYH

 

 

 

Karjaa / Raasepori

28.6.

Su

KR

 

 

 

Oulu

4.7.

La

KV

 

 

 

Sauvo

4.7.

La

RYH

 

 

 

Tuusniemi

4.7.

La

RYH

 

 

 

Tammela

5.7.

Su

KR

 

 

 

Saarijärvi

11.7.

La

KR

 

 

 

Kalajoki

12.7.

Su

KV

 

 

 

Joutsa / Leivonmäki

12.7.

Su

RYH

 

 

 

Helsinki

18. – 19.7.

La / Su

KR

 

 

 

Mäntsälä

18.-19.7.

La / Su

KR

 

 

 

Posio

18.7.

La

RYH

 

 

 

Mikkeli

25.7.

La

KR

 

 

 

Kemi

25.-26.7.

La / Su

NORD

 

 

 

Pori

1.-2.8.

La / Su

KV

 

 

 

Siikajoki

1.8.

La

RYH

 

 

 

Isokyrö

2.8.

Su

RYH

 

 

 

Kuopio

7.8

Pe

KR

 

 

 

Kuopio

8.8.

La

NORD

     

Kuopio

9.8.

Su

KV

 

 

 

Valkeakoski

15.8.

La

KR

     

Raisio

15.-16.8.

La / Su

KR

 

 

 

Kajaani

15.8.

La

RYH

 

 

 

Kauhava

15.8.

La

RYH

 

 

 

Lappeenranta

15.8.

La

RYH

 

 

 

Kouvola

22.8.

La

KR

 

 

 

Heinola

23.8.

Su

KR

 

 

 

Helsinki

29.8.

La

NORD

 

 

 

Ruovesi

29.8.

La

RYH

     

Riihimäki

30.8.

Su

KV

     

Mikkeli

5.9.

La

RYH

     

Seinäjoki

5.9.

La

RYH

     

Helsinki, Kaivopuisto

6.9.

Su

ERKKARI

     

Joensuu

6.9.

Su

RYH

     

Porvoo

12.9.

La

KR

     

Hyvinkää

20.9.

Su

RYH

     

Eckerö

26.-27.9.

La/Su

KV

 

 

 

Sastamala

26. – 27.9.

La / Su

RYH

     

Hämeenlinna

3.10.

La

RYH

     

Hämeenlinna

4.10.

Su

RYH

     

Seinäjoki

24.10.

La

KV

 

 

 

Jyväskylä

7.11.

La

NORD

 

 

 

Jyväskylä

8.11.

Su

KV

 

 

 

Helsinki

5.12.

La

NORD; HeW-20

 

 

 

Helsinki

6.12.

Su

KV V-20

     

 

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

22.12 | 16:52

Kiitos Jaana!

...
23.07 | 15:19

Onnea uudesta perheenjäsenestä

...
05.05 | 16:16

Hieno kuva mun Iskästä!

...
09.05 | 11:30
Vuoden 2019 tuomarit on saanut 2
Tykkäät tästä sivusta